Rariga

Malé vinárstvo z Modry hospodáriace na 8 ha viníc. Vinárstvo Rariga funguje od roku 2003. 

18055870_1427707613956530_911344784472106985_oVíno Rariga je rodinné vinárstvo spod Malých Karpát zaoberajúce sa pestovaním hrozna, jeho spracovaním a následnou výrobou akostných a prívlastkových slovenských vín.V oblasti produkcie a predaja vína pôsobia od roku 2003. Ich rodinné vinárstvo sídliace v Modre hospodári na 6 hektároch vlastných viníc. Spojením tradičných postupov s modernou technológiou vytvárajú lahodné vína z viacerých bielych a červených odrôd.
Niektoré druhy hrozna do svojho portfólia nakupujú, no väčšia časť úrody pochádza práve z ich viníc z malokarpatskej oblasti. To, čím sa vinári od seba odlišujú je nosná odroda vína. Ich hlavnou odrodou, na ktorú nedajú dopustiť, je Rizling rýnsky. A preto pri ochutnávke ich vín určite nevynechajte práve bohato oceňované Rizlingy.
Ich cieľom je vyrábať v menšom množstve, ale zato kvalitne. Túto teóriu dokazuje množstvo získaných medailí na viacerých väčších výstavách zvučných mien ako Vinoforum, Vínne trhy Pezinok či Vitis Aurea Modra.
Ročná produkcia ich vinárstva Víno Rariga dosahuje 45 tisíc fliaš a je určená pre vinotéky, gastronomické zariadenia a samozrejme pre milovníkov vína.
just in time
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
quality
Garancia kvality
Všetky výrobky preverené.
Predajna
Tovar si môžete vyzdvihnúť aj v predajni v Žiline
sds
Doručenie zdarma
Pri nákupe nad 70€