Riadená degustacia Repa Winery

 

        Jozef Repa, majiteľ prosperujúceho vinárstva, si od mladosti pestoval vášeňRepa Winery pre víno. Po absolvovaní Strednej vinársko-ovocinárskej školy v Modre Pokračoval v štúdiu na fakulte záhradníctva a krajinného inžinierstva na Slovenskej poľnohospodárskej univerzite v Nitre.

Svoju kariéru začal v JM Vinárstve Doľany ako čerstvý absolvent, krátko potom pracoval vo výrobni destilátov a brandy v Pezinku.

Jozef sa vrátil k svojim vinárskym koreňom v In Vino v Modre, kde spolu s Nigelom Daviesom, Novozélanďanom, vytvorili jedny z prvých vín slovenského vinárstva.

Nakoniec si Jozef vytvoriť svoje vinárstvo s podporou svojich príbuzných. V roku 2009 vzniklo Vinárstvo Repa Winery v areáli bývalej vinohradníckej a šľachtiteľskej stanice v Šenkviciach. V súčasnosti produkuje vinárstvo približne 50 000 fliaš ročne. Tieto vína pochádzajú z Malokarpatskej oblasti ale aj z  nedávno vybudovaných viníc vinárstva v Hontianskych Nemciach, konkrétne z Jeruzalemského vrchu.

Jeho vína môžete kúpiť a ochutnať aj v našej vínotéke.

Ak máte chuť na jeho vína, alebo ste zvedaví na samotné vinárstvo príďte k nám na riadenú degustáciu a vychutnajte si krásnu atmosféru  pri pohári vína. 

Vstupenky na degustáciu môžete zakúpiť tu

 

Používáme ověření věku Adulto